Poniżej przedstawiamy kilka najczęściej zadawanych pytań, które nasi cenieni klienci zadają nam przed zakupem. Jeśli nie mogą Państwo znaleźć odpowiedzi na swoje pytania, proszę wysłać do nas wiadomość e-mail na adres info@comfortti.pl.
W przypadku zamówień o wartości do 280zł , opłata pocztowa za wszystkie produkty jest taka sama i wynosi 14,90zł. Jeśli jednak zamówią Państwo produkty o wartości 280zł lub wyższej, zapłacimy za przesyłkę. Opakowanie i pakowanie jest bezpłatne dla wszystkich zamówień.
Wszystkie paczki są dostarczane przez GLS. Paczki są dostarczane tak szybko, jak to możliwe. Jeśli nie ma Państwa w domu w czasie wizyty kuriera, mogą Państwo zadzwonić do niego, aby umówić się na ponowne doręczenie. Paczka może być również dostarczona do miejsca pracy, uczelni, akademika itp. Przesyłka będzie czekała na Państwa przez 1 tydzień, po czym zostanie zwrócona do nas. Jeśli wybranego produktu nie ma w magazynie, poinformujemy Państwa o tym e-mailem.
Za produkty można zapłacić na różne sposoby: za pobraniem, za pośrednictwem serwisu Paypal lub kartą kredytową Visa lub Mastercard. Więcej informacji na temat metod płatności można znaleźć tutaj.
Rozumiemy, że bezpieczeństwo odwiedzających i klientów naszego sklepu internetowego jest sprawą najwyższej wagi. Dlatego gwarantujemy 100% bezpieczeństwo i ochronę Państwa danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (ZVOP-1). Więcej informacji na temat bezpieczeństwa można znaleźć tutaj. tutaj.
Niestety, obecnie nie oferujemy możliwości odbioru osobistego. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem telefonu 736 080 167 lub pocztą elektroniczną info@comfortti.pl.
Kod promocyjny należy wpisać na końcu zamówienia w przeznaczonym do tego celu polu "Kod zniżkowy". Kod zniżkowy zostanie uwzględniony na następnym etapie realizacji zamówienia.
Zgodnie z prawem mają Państwo do odstąpienia od umowy i zwrotu produktu w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki. Aby uzyskać więcej informacji, proszę kliknąć zakładkę Vračila in reklamacije. zwroty i reklamacje na dole strony oraz Regulamin i warunki świadczenia usług.
You have successfully subscribed!
This email has been registered
} }); }) } } });